Beata Matuszewska

autor: Beata Matuszewska

wydawnictwo: ASTAROT

oprawa: miękka

stron: 342

rok wydania: 2017

cena: 32 zł   wersja elektroniczna: 27 złTa opowieść nie może zacząć się od słów "dawno, dawno temu", ponieważ dzieje się w dalekiej przyszłości. Ziemię pustoszy wirus i zostają na niej tylko trzy królestwa: podziemne Monaris, górskie Thetis i Atlantis ukryte pod szlanymi kopułami.W Monaris jeden z żołnierzy zabija w dziwnych okolicznościach żonę, za co zostaje skazany na banicję i udaje się do Thetis, gdzie udaje mu się wkraść w łaski i niełaski królowej. Maira z rodu Zohar, pierwsza tego imienia niepodzielnie włada górskim państwem-miastem Thetis. Jest nietypową władczynią: klnie, nie umie tańczyć, nie zwraca uwagi na stroje i jest niewidoma. Przy boku ma piękną Haifall, piastującą stanowisko Pierwszej Po Królowej i ojca, który dba o interesy państwa poza granicami.

Czy nieznajomy, który pewnego dnia ratuje królowej życie okaże się jej wybawicielem czy największym zagrożeniem dla niej i dla kraju? Czy Haifall okaże się tak lojalna jak deklaruje, czy pozwoli by zazdrość doprowadziła ją do zdrady i korupcji? Czy ojciec mógłby skrzywdzić swoją córkę by zapewnić jej bezpieczeństwo? 

Czy w końcu Maira odnajdzie swoją miłość? Jak daleko można się posunąć w imię miłości ? Jak daleko można się posunąć w imię nienawiści? Odpowiedzi znajdziesz na kartach tej książki, barwnym świecie, który opisuje i bohaterów z krwi i kości. CZYTAJ FRAGMENT

ZAMÓW