Beata Matuszewska

  Jeśli kiedykolwiek karty Tarota budziły Twój niepokój lub nawet lęk, oto idealna książka dla Ciebie. Odkrywa przed Tobą niemal wszystkie tajemnice. Czym jest Tarot? Skąd pochodzi? Jaką historię opowiada 78 kolorowych kartoników? Znajdziesz tu niemal wszystkie teorie jego powstania, ważne zasady przy pracy z Tarotem, rozkłady oraz szczegółową interpretację wszystkich kart Arkan Wielkich i Małych. Poznaj teorię i zacznij praktykować. Karty potraktuj jako dar od Boga, porzuć uprzedzenia, poznając fakty, odrzucaj mity. Dzięki tej książce karty Tarota staną się Twoim partnerem, przewodnikiem i przyjacielem, który mówi do Ciebie, przekazuje informacje, który pomoże Ci podążać właściwą drogą. Im głębiej wnikniesz w przekazy tych kart, tym większą poczujesz z nimi więź.

ZAMÓW
  Czym jest aromaterapia? To połączenie medycyny naturalnej i zielarstwa, które w efekcie jest sposobem na wszelkie dolegliwości fizyczne i te, wpływające na Twoje samopoczucie. Olejki eteryczne, powstałe z naturalnych składników, które są bardzo łatwo dostępne, pomogą Ci uporać się z dolegliwościami łagodniej i przyjemniej niż medycyna, np. ból głowy pokonasz mniej inwazyjnie za pomocą olejków niż tabletek przeciwbólowych. To przewodnik po 66 olejkach, w którym znajdziesz szczegółowy ich opis, a co najważniejsze ich działanie na konkretne dolegliwości. Przejrzysty układ książki, ilustracje i tabele sprawią, że będziesz do niej wracać i już zawsze będziesz mieć ją pod ręką.

ZAMÓW
  Tarot i astrologia - dwie potężne dziedziny zaliczane do najstarszych sztuk wróżebnych, od wieków otoczone aurą tajemniczości. Jedna - to intuicja i spontaniczność, druga - logika i matematyczna precyzja. Ta pozorna różnica, w przypadku ich połączenia, stanowi jednak o sile, bogactwie i głębi trafnych interpretacji dowolnych wydarzeń z przeszłości, teraźniejszości i przyszłości. Świadomość wzajemnego przenikania obu tych dziedzin pozwala na odnalezienie wielu cech wspólnych: np. tarotowe buławy to astrologiczny żywioł ognia, kielichy - wody, miecze - powietrza a pentakle - ziemi. Poprzez kwadrant żywiołów, zarówno Tarot, jak i Astrologia opisują wpływy działające we wszechświecie i określają ludzkie usposobienia. Dwa różne sposoby poznawania i rozumienia świata.

ZAMÓW
  Tarot w nowej odsłonie. Tym razem jest on czymś więcej niż tylko sztuką wróżebną jest zaproszeniem do poznania siebie przez pryzmat kolejnych wcieleń. Arkan Wielkich możesz używać do odczytania swoich inkarnacji i innych osób, jeżeli zaś interesuje Cię czas i miejsce ostatniego pobytu, konkretny zawód, który wykonywałeś, jakiej byłeś płci czy jak wyglądałeś - pomogą Ci w tym Arkana Małe. Zatem poznaj swoje najważniejsze zadanie na to wcielenie, niezmienne cechy usposobienia i dowiedz się, czy czegoś nie zaniedbałeś, by realizować się w pełni w obecnym życiu. Dołączone na końcu książki propozycje rozkładów kart uzupełnią informacje o okolicznościach i jakości Twojego życia łącząc przeszłość, teraźniejszość i przyszłość.

ZAMÓW
  Dzięki tej książce poznasz znaczenie świec w ezoteryce, marzeniach sennych, literaturze i religii. Dowiesz się, jak wydobyć ukryty w nich magiczny potencjał i z niego skorzystać. Poznasz także sposoby na wzmocnienie zaklęć za pomocą olejków eterycznych, kadzideł, ziół, afirmacji i inskrypcji.
Opisane rytuały umożliwią Ci rozpoczęcie wielu spraw od nowa, zregenerowanie ciała i zrelaksowania umysłu, a nawet pomogą dokonać detoksykacji całego organizmu. Dzięki magii świec będziesz także w stanie ochronić swoje rośliny i zwierzęta.  Prawidłowe przygotowanie każdego rytuału ułatwią Ci przejrzyste ilustracje.WSZYSTKIE KSIĄŻKI DO KUPIENIA W SKLEPIE TALIZMAN.PL


  Jeżeli wiemy, że na kartach nie ma przypadkowych elementów i że każdy z nich ma swoje znaczenie zastępujące słowo pisane, łącząc czytanie wszystkich symboli, (tak jak czytamy słowa łącząc je w zdania) potrafimy odczytać cały rozdział zatytułowany np. „Głupiec” i tym samym tworzymy obrazkową księgę zatytułowaną „Tarot”.
Nie pozostaje nam więc nic innego, jak zacząć uczyć się czytać, przekonać się, ze karty są czymś więcej niż zwykłym obrazkiem, ale są ikoną, który niesie ze sobą wiele informacji, podpowiada, tłumaczy i przestrzega.


ZAMÓW
  Czym zatem jest numerologia? Można się rozczarować odpowiedzią, a właściwie jej brakiem. Prościej odpowiedzieć na pytanie „czym nie jest numerologia” – nie jest rodzajem magii, a tym bardziej czarnej magii, sposobem na poznanie przyszłości, ani oczywiście brukową rozrywką. Zamiast pytać: „czym jest numerologia” zapytaj: „co może mi dać analiza numerologiczna” – mianowicie dzięki niej zgodnie w mottem wyroczni delfickiej można poznać samego siebie. Wiele osób w tym miejscu westchnie, że nie tego oczekiwało i tak naprawdę poszukują czegoś innego, chcą po prostu poznać swoją przyszłość. Nie rozumieją, że poznanie samego siebie, swoich mocnych i słabych stron (wykorzystywanie mocnych stron i praca nad słabymi) to klucz do kształtowania swojej przyszłości.

ZAMÓW

  Drugi tom książki o numerologii poświęcony numerologicznym cyklom głównym (w odróżnieniu od osobistych) i Warunkom Życia. Aby opisać osobowość człowieka trzeba przeanalizować jego imiona i nazwiska, określić między innymi:

LICZBĘ EKSPRESJI,

LICZBĘOSOBOWOŚCI,

LICZBĘ SERCA,

LICZBĘ DŁUGÓW KARMICZNYCH

LICZBĘ PODŚWIADOMOŚCI

PLAN EKSPRESJI

HARMONIĘ I INTENSYWNOŚĆLICZB


ZAMÓW


WSZYSTKIE KSIĄŻKI DOSTĘPNE NA www.astarot.com.pl